30 Янв 2008, 09:35

Збори Київської незалежної Медіа-профспілки

Збори Київської незалежної Медіа-профспілки

Сьогодні, 9 лютого відбудуться загальні збори членів Київської незалежної Медіа-профспілки. На порядку денному звіт керівництва Медіа-профспілки у Києві, переобрання Комітету та голови КНМП, а також дискусія з актуальних питань роботи профспілки — стану справ зі свободою слова в київських ЗМІ, обговорення номінантів рейтингу «Вороги преси», успіхи та невдачі боротьби з «джинсою», участь КНМП у видачі 5-річних Шенгенських віз для журналістів, інформує прес-служба КНМП.
 
Також учасники конференції  мають обговорити зміни до статуту Київської незалежної Медіа-профспілки та визначити рівень стосунків з політиками та прес-секретарями з числа колишніх журналістів.
 
Одночасно на конференції планується заслухати звіт Ревізійної комісії за 2005-2007 роки, обговорити особливості роботи благодійного рахунку для підтримки журналістів, незаконно звільнених з роботи, а також затвердити бюджет КНМП на 2008 рік.
 
Відтак Комітет Київської незалежної Медіа-профспілки запрошує всіх членів КНМП на загальні збори, які відбудуться у великій залі Будинку учених, за адресою: вул. Володимирська 45-а, 2-й поверх /це – арка навпроти м. Золоті ворота/. Початок зборів — о 10.30, робота – до 14.00, після закінчення зібрання, о 15.00 — традиційне неформальне спілкування на «Сіновалі» /вул. Саксаганського, 40/.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео