24 Апр 2007, 08:57

Запуск ток-шоу замість «Толоки» на Першому каналі перенесено на 14 травня

Запуск ток-шоу замість «Толоки» на Першому каналі перенесено на 14 травня

Вихід нового суспільно-політичного ток-шоу на Першому національному, яке має замінити призупинене ток-шоу «Толока»,  переноситься з 23 квітня на 14 травня. 

За словами першого віце-президента Національної телекомпанії України та майбутнього ведучого нової програми Олександра Мельничука, дата виходу програми перенесена через святкові дні: «Фактично ток-шоу вже готове, але нам не хотілось, щоб були розриви між першим і подальшими випусками  програми».

Як повідомив «ТК» Мельничук, робоча назва нової програми – «Один за всіх», за форматом – це дискусійна програма, аналогів якій немає в українському телепросторі: «Це буде програма з активною публікою. У програмі будуть і свої арбітри, які безпосередньо не беруть участі у політичному процесі, але мають свою громадянську позицію. Це не «Толока» — я починав робити програму з нуля». 

За його словами, ключова роль у програмі відводиться ведучому, який «має змусити політиків повідомити якомога більше фактів і зробити так, аби вони не казали «народ думає!» чи «народ каже!», а відверто казали те, що вони самі думають з того чи іншого приводу».

Також Олександр Мельничук повідомив, що серед гостей студії нової програми не буде політичних лідерів та політологів: «Ми ставимо собі за мету показати якомога більше представників регіональної еліти, молодих політиків — людей, яких називають другим-третім ешелоном політичного процесу».

Програма буде присвячена одній з найбільш актуальних подій тижня. Прямі включення в програмі плануються, але їх не буде під час першого ефіру.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео