26 Ноя 2007, 12:54

Заява «Піар-Агентства «Радник» щодо актуалізації проблеми «джинси»

Заява «Піар-Агентства «Радник» щодо актуалізації проблеми «джинси»

Останнім часом, завдяки заявам ініціаторів акції «Не продаємося!» та статтям інтернет-видання «Телекритика», на медіаринку актуальною стала тема боротьби з так званою «джинсою».

 

На жаль, неглибокі знання PR-ринку окремими працівниками ЗМІ стали причиною того, що поважні видання втягнуті в інформаційну провокацію проти агентства «Радник». Ми маємо факти, які вказують на те, що перед серією тендерів великих компаній та державних установ на надання PR-послуг у 2008 році дехто з учасників ринку застосовує прийоми несумлінної конкуренції.

 

У зв’язку з цим, звертаємося до ЗМІ з рекомендацією глибше вивчати контекст згадування назв компаній у статтях, присвячених боротьбі з «джинсою». Адже репутація компаній захищена українським законодавством. Ми проведемо дослідження, яким саме шляхом недоброзичливці агентства отримують копії договорів між нами та нашими клієнтами.

 

Наголошуємо: PR-агентство «Радник» підтримує принципи чесності й прозорості, які відстоюють у своїх заявах і публікаціях ініціатори акції «Не продаємося» та автори інтернет-видання «Телекритика». Ми вважаємо, що PR-послуги мають надаватись виключно на основі юридично оформлених угод, які є підсумком відкритих тендерів.

 

На жаль, значна частина українського PR-ринку сьогодні залишається нелегальною, що сприяє такому явищу, як «джинса». Закликаємо борців проти «джинси» назвати імена працівників ЗМІ, які отримують хабарі за розміщення інформації, людей, які дають хабарі, та навести докази цих фактів.

 

Водночас, на нашу думку, не можуть вважатися «джинсою» матеріали, створені на базі суспільно значущих інформаційних приводів, які продукує PR-агентство за угодами з компанією-замовником та ЗМІ. У своїй діяльності PR-агентство «Радник» ніколи не керувалося принципами нав’язування інформації пресі та телеканалам.

 

Наше завдання – створення якісних інформаційних приводів. Керівники інформаційних служб ЗМІ в кожному разі самостійно вирішують, чи варті ті чи інші події уваги широкої аудиторії. Це правда, яка, сподіваємось, відокремить ім’я нашого агентства від ганебного явища, яке називають «джинсою».

 

Закликаємо колег по галузі виявити солідарність, приєднатися до нашої позиції і не сподіватися на те, що вони ніколи не опиняться під прицілом авторів інформаційних провокацій.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео