14 Фев 2022, 13:08

Як українці вітають один одного: опитування від Rakuten Viber до Дня Валентина

До Дня святого Валентина Rakuten Viber провів опитування серед українських користувачів та дізнався про їхнє ставлення до привітань. За кілька днів в опитуванні взяло участь понад 3 тисячі українців.

Серед опитаних 48% добре ставляться до свята та вітають своїх партнерів. Жінки вітають частіше: свято люблять понад половина респонденток, а серед чоловіків на запитання щодо ставлення до Дня святого Валентина позитивно відповіли близько третини. При цьому чоловіки зізналися, що частіше вітають через те, що від них цього чекають: так прокоментували вибір 35% чоловіків і всього 19% жінок. 13% опитаних сказали, що цього року їм нема кого привітати, а 16% не вважають це свято для себе важливим.

66% респондентів із задоволенням надішлють валентинки друзям. Жінки вітають друзів частіше: вітальні повідомлення надсилають 70% жінок та 55% чоловіків. 10% українців хотіли б привітати друзів, але бояться, що їх неправильно зрозуміють.

44% українців надсилають валентинки колегам на роботі, а 47% вважають це недоречним. 9% отримують від колег привітання в месенджерах, але вважають за краще не відповідати.

Згідно з опитуванням, українські респонденти воліють вітати один одного за допомогою таких функцій:

  • близько третини опитаних українців надішлють стікери;
  • ще третина вибере листівку у месенджері або знайде картинку в інтернеті;
  • просто текстове повідомлення надішле кожен п’ятий. Повідомленням обмежаться 25% чоловіків та всього 15% жінок.

Якби в месенджері була функція анонімних привітань, переважна більшість нею скористалася б: у цьому зізналися 70% респондентів. Третина опитаних надіслала би більше п’яти анонімних валентинок, а 5% тільки очікували би на такі вітання, і не надіслали б жодного.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео