29 Июл 2008, 10:24

«Воля» об’єднується з регіональними операторами

Компанія SigmaBleyzer оголосила про об’єднання компанії «Воля» (Aquorn Limited) та регіональних кабельних операторів, що належать фондам прямих інвестицій під управлінням SigmaBleyzer (Oisiw Limited)

«Воля» об’єднується з регіональними операторами

Компанія SigmaBleyzer оголосила про об’єднання компанії «Воля» (Aquorn Limited) та регіональних кабельних операторів, що належать фондам прямих інвестицій під управлінням SigmaBleyzer (Oisiw Limited).
 
Компанії оголосили створення найбільшого провайдера телекомунікаційних послуг в Україні, який здійснюватиме свою діяльність в понад 15 найбільших міст України. Про це повідомляє прес-служба компанії «Воля». Утворена в результаті злиття об’єднана компанія носитиме назву Volia Limited і зможе обслуговувати понад 2,5 мільйонам домогосподарств України.
 
Окремою угодою Providence Equity Partners, один з найвідоміших у світі фондів прямих інвестицій у сфері медіа та телекомунікацій, здійснить додаткову інвестицію в компанію «Воля»; таким чином, загальна сума інвестицій в об’єднану компанію перевищить US$300 мільйонів.
 
Угоду було схвалено Антимонопольним комітетом України. 
 
Providence Equity Partners є одним з найбільших у світі фондів прямих інвестицій, який спеціалізується на компаніях в сферах медіа, розваг, телекомунікацій та інформації в усьому світі. Providence керує прямими інвестиціями на загальну суму близько 22 мільярдів доларів США, і з моменту заснування компанії у 1989 році здійснила інвестиції в понад 100 компаній, що знаходяться у більш ніж 20 країнах світу.  
 
«Воля» – провайдер телекомунікаційних послуг: кабельного телебачення та високошвидкісного доступу до Інтернету в Україні. Після об’єднання новоутворена компанія Volia Limited обслуговуватиме понад 2,5 мільйони домогосподарств та 1,8 мільйони активних користувачів. «Воля» надає послуги доступу до пакетів телевізійних програм, доступу до Інтернету, голосовий зв’язок (VoIP). Наразі ведуться роботи по впровадженню нових послуг – «відео на замовлення» (VoD) та платні перегляди (PPV).  
 
SigmaBleyzer (Хьюстон; Техас, США) офіси працює у Східній Європі понад десять років і є одним з найбільших інвесторів приватного капіталу в регіоні. SigmaBleyzer керує фондами та спеціальними інвестиційними компаніями на загальну суму близько одного мільярда доларів США, та з 1994 року здійснила інвестиції в більш ніж 80 компаній в Україні. Працює також в Румунії, Болгарії та Казахстані.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео