05 Сен 2008, 09:27

«Воля-кабель» тестує сім нових телеканалів

З 5 вересня кабельний оператор «Воля-кабель» розпочинає тестування семи нових телеканалів, які будуть включені у цифровий пакет «Воля Преміум ТВ»

«Воля-кабель» тестує сім нових телеканалів

З 5 вересня кабельний оператор «Воля-кабель» розпочинає тестування семи нових телеканалів, які будуть включені у цифровий пакет «Воля Преміум ТВ». Про це повідомляє прес-служба компанії.
 
Зокрема, будуть додані три американські канали —  кримінальний канал Fox Crime; розважальний жіночий канал Fox Life; канал мережі National Geographic про живу природу Nat Geo Wild. Також у пакеті з’являться чотири вітчизняні канали:
 
 
 
Real Estate TV – цілодобовий інформаційно-розважальний телеканал про нерухомість;
 
«Терра» — як характеризує цей новий канал прес-служба «Волі», «цілодобовий київський муніципальний телеканал». Компанія «Терра-ТВ» отримала ліцензію. на супутникове мовлення рік тому, а на кабельне мовлення – у червні 2008 року. Як зазначено на сайті телекомпанії, вона існує з 1992 року
 
У період тестування канали будуть доступні всім передплатникам «Волі», а по його завершенні будуть додані у відповідні тематичні пакети.Расскажите друзьям про новость

Новое видео