16 Июл 2019, 15:15

#вліпизасебе: молодь креативно закликали проголосувати на виборах

Напередодні позачергових парламентських виборів громадська організація Global Office закликає молодь по всій Україні прийти 21 липня на виборчі дільниці та проголосувати за партії та кандидатів, чиї погляди вони поділяють.
Українська молодь — люди, до яких політики шукають особливі підходи декілька останніх років: говорять про розвиток IT-ринку та креативного класу, фотографуються на заправках, розвивають Youtube-канали. Втім, змотивувати міленіалів взяти участь у виборах та вплинути на формування влади в Україні в жодної політичної сили досі не вийшло. Відтак, за даними соціологічної групи «Рейтинг», на минулих парламентських виборах тільки 36% молоді взяло участь в голосуванні. Чому? Раціональних причин або того, що виглядає, як причина, можна знайти багато. Але достатньо розуміти одну і дуже просту. І не раціональну, а емоційну. Молодь не голосує на виборах, бо це не модно. Усі ці бюлетені, передвиборчі програми, обіцянки, дебати, – все це не з їхнього життя. Сьогодні офіційно стартує ініціатива #вліпизасебе. Головне її завдання – зробити голосування на виборах модним, зробити його частиною життя молоді. Ця ініціатива незалежна та повністю аполітична і апартійна.

Спеціально до запуску ініціативи ANGRY agency та продакшн Red Glass створили соціальний ролик, у якому показали не таку молодь, якою її хочуть бачити і зробити, а таку, якою вона є насправді. І попросили поставити галку в бюлетень не за чиїсь переконання, а за свої. Ну, як поставити, — вліпити. Саундтрек до ролика написав відомий київський композитор Дмитрий Авксентьев, також вiдомий як Koloah та Voin Oruwu.

Маніфест ініціативи:

Ми абсолютно різні.

Ми можемо бути чемпіонами зі змішаних бойових мистецтв, а можемо бути тими, хто уникає будь-яких сутичок. Можемо бути хардворкерами, а можемо чілерами. Ми можемо бути рейверами, а можемо бути тими, у кого останньою вечіркою був випускний у школі.

Ми можемо доставляти їжу, день і ніч сидіти за комп’ютером, вигадувати рекламу, шити одяг, варити каву, грати музику, змішувати коктейлі, змішувати слова.

Ми можемо бути людьми будь-якої орієнтації, людьми будь-якого віросповідання і людьми будь-якої громадянської позиції.

І всі ми абсолютно однакові.

Бо у кожного та в кожної з нас є абсолютно однакові можливість і право на те, щоб свою громадянську позицію висловити.

Ким би ти не був і ким би ти не була, прийди на парламентські вибори 21 липня і вліпи галку у виборчий бюлетень за свої погляди. Якими б вони не були, #вліпизасебе. 

Проект реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео