16 Фев 2021, 10:56

Владислава Денис стала новим Президентом клубу ADC*UA

Владислава є членом клуба ADCUA з 2013 року. З 2014 року – в раді директорів ADCEurope. Займається організацією відбіркових конкурсів для міжнародних молодіжних ініціатив «Creative Express» і «The Greatness Challenge».

Вважає, що українським рекламістам, як молодим, так і досвідченим, не вистачає зв’язків з міжнародними колегами і клуб дає змогу здійснювати цю можливість. Її місія – об’єднувати креативників, які готові активно співпрацювати, присвячуючи свій час і натхнення прогресу української реклами.

Владислава Денис закінчила факультет журналістики Київського національного університету. Навчалася в Academia Astropolitana (Словаччина), The Media School Hilversum (Голландія), Central European University (Польща), а також в Київському інституті театральних мистецтв імені Карпенка-Карого. Починала в рекламі як копірайтер. З 2004-го року – креативний директор міжнародних рекламних агентств, серед яких – Adell Saatchi & Saatchi, Young & Rubicam Ukraine, JWT Ukraine. З 2013 року очолює креативний відділ Cheil Ukraine. Лектор рекламних шкіл. Була в журі міжнародних фестивалів – Clio Awards, LIA Awards, The One Show, The One Show Asia, ADC*Europe Awards, The Ad Black Sea, The White Square. Цього року представляє Україну в журі The Gerety Awards.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео