25 Май 2009, 12:59

Владислав Корчин очолив компанію Фуксмана і Роднянського TVcom

Колишній керівник «1+1 продакшн» - виробничої структури телеканалу «1+1» - Владислав Коричн очолив інтерактивну компанію TVсom

Владислав Корчин очолив компанію Фуксмана і Роднянського TVcom

Колишній керівник «1+1 продакшн» — виробничої структури телеканалу «1+1» — Владислав Коричн очолив інтерактивну компанію TVсom, яка займається мобільним контентом та сервісом, повідомляє "Телекритика".

Нагадаємо, компанія TVcom разом із продакшном «Українська медійна група» та мережею кінотеатрів «Сінема-Центр» входить до групи компаній Бориса Фуксмана та Олександра Роднянського.

«Я вирішив погодитись на цю пропозицію, тому що це робота з відомими мені людьми, з якими ми разом працювали на «1+1», — зазначив у коментарях ТК Владислав Корчин, — TVcom — це компанія нових медіа, цей бізнес побудований на наданні послуг клієнтам через короткі номери з мобільних телефонів. На сьогодні  головні і найуспішніші проекти компанії це — пісня у подарунок за номером  «344» та цілодобова медична консультація по телефону «366» ( цей проект компанія реалізовує вперше в Україні разом з клінікою «Здоров'я»)».

Також пан Корчин не виключає, що компанія може продюсувати телевізійні проекти. Зокрема, за словами режисера  програми «Смішніше за кроликів» Льва Капуля, другий сезон скеч-шоу вже відзнятий і змонтований. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео