21 Сен 2009, 09:41

Вийшов посібник для журналістів-практиків «Гендерний погляд»

У посібнику на конкретних прикладах розглянуто весь спектр типових журналістських помилок, пов’язаних із гендерними аспектами й вельми поширених у практиці вітчизняних мас-медіа

Вийшов посібник для журналістів-практиків «Гендерний погляд»

Так уже «історично склалося», що в пострадянському суспільстві медіа відіграють чи не найголовнішу роль у формуванні новітньої, демократичної форми мислення. Але ж часто на вітчизняному прикладі ми бачимо, що все виявляється навпаки: наші засоби масової інформації гальмують загальнонаціональний розвиток, утверджуючи старі та створюючи нові суспільні стереотипи.

Гендерний погляд — це не «заморська» забавка чи новомодне віяння. Це невід’ємна складова демократичної країни. І саме від нас, журналістів, залежить, наскільки швидко наша держава подолає шлях від залишків тоталітарного минулого до утвердження справжніх європейських цінностей.

Цим виданням Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА» започатковує серію посібників для всіх учасників українського медіаринку.

У посібнику на конкретних прикладах розглянуто весь спектр типових журналістських помилок, пов’язаних із гендерними аспектами й вельми поширених у практиці вітчизняних мас-медіа.

Цей посібник буде корисним як для студентів, що тільки-но почали вивчати журналістику, так і для досвідчених журналістів-практиків, передусім із друкованих видань та інтернет-ЗМІ. Не менш цікавим він буде також для керівників українських засобів масової інформації.

Автор видання – відомий професійний журналіст, медіа експерт – Микола Сухомлин.

Увага! Отримати видання можна безкоштовно.

– Електронну версію (*.pdf) – по e-mail або іншим шляхом (файлообмінники тощо);
– Друковану – в офісі Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА», м. Харків, вул. Артема, 4, офіс 28.

Свої замовлення або пропозиції прохання надсилати на .

Расскажите друзьям про новость

Новое видео