05 Окт 2007, 07:24

Відкрий для себе незвідану модну музику від Олега Стрипки та «Кока-Кола”

Відкрий для себе незвідану модну музику від Олега Стрипки та «Кока-Кола”

Від 1 вересня  до 28 жовтня 2007 року успішно проводиться акція 
Компанії „Кока-Кола Беверіджиз Україна”, присвячена 15-річчю компанії в Україні
Цього року компанія “Кока-Кола” довірила Олегу Скрипці підготувати спеціальний приз для своєї нової акції — унікальну музичну добірку, що відкриває світ незвіданої української модної музики.

До музичної  колекції увійшли такі сучасні виконавці:

Пісня “Купало”, виконана гуртом ОЙРА з Харкова, який неординарно подає українську пісню в лаундж-виконанні. Гурт БАНДУРБЕНД, сучасні рок-кобзарі Слобожанщини виконали у реповому стилі Шевченкові “Думи мої, думи”. Порція добротного стилізового ретро “Фраєрочка” від молодої, але вже відомої групи СОНЦЕКЛЬОШ з Києва. Хлопці з Чернівців з експресивною назвою СТЕЛСІ пристосували буковинські співи під танцювальні ритми, і саме такою є пісня "Там". Підривні і невтомні ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА пропонують “Музику Дику”. Також у збірці буде фольк-театр ДУЛІБИ з Рівного з піснею “Сива зозуленька”. “Калина-малина” — нагадує своєрідну енергійну музичну гру хто кого переспіває
ТАРТАК чи гурт ГУЛЯЙГОРОД? За ними йде народна лемківська пісня „Чорна гора”, виконана відомим творчим бунтарем ВАСЯ КЛАБ у стилі диксиленд. “Несе Галя воду” — українська народна пісня несподівано переспівана афроукраїнською музичною групою ЧОРНОБРИВЦІ.
Народні улюбленці МАНДРИ проспівають пісню “Калина”. І на завершення  — два подарунки від Олега Скрипки – невмирущий рок-хіт “Країна мрій”, переспіваний у досить оригінальному стилі з ЛЕ ГРАНД ОРКЕСТРA та купальська пісня “Марена” від гурту ВЕРТЕП з Дніпропетровська.

Візьми участь в акції „Святкуй з
CocaCola 15 років”, що триває від 1 вересня до 28 жовтня 2007 та отримай унікальний музичний диск, запакований у яскравий сіді-холдер.

Для участі необхідно придбати напій Coca-Cola, Vanilla Coca-Cola, Fanta Апельсин та Sprite у пляшках 0,5 л або 1 л зі особливими етикетками та кришками з надписом „15 років українська”.

Зібравши 10 особливих кришок, кожен може отримати в обмін на них один із 250000 (двохсот п’ятдесяти тисяч) призів. Призи будуть видані учасникам, які першими нададуть 10 особливих кришок у Центри обміну призів.

Адресу найближчого Центру обміну призів можна дізнатися за телефоном безкоштовної “гарячої лінії” Coca-Cola 8-800-50-800-80 або з присвячених акції плакатів, розміщених у торгових точках, які продають продукцію з торговельними марками The Coca-Cola Company або на Інтернет-сторінці 
www.coca-cola.net.ua.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео