29 Мар 2021, 15:13

Вебінар: «Як концепція microlearning допомагає digital-фахівцям і бізнесу розвиватись в умовах високої конкуренції»

15 квітня о 19:00 відбудеться вебінар на тему: «Як концепція microlearning допомагає digital-фахівцям і бізнесу розвиватись в умовах високої конкуренції». 

Спікер заходу — засновник онлайн-платформи «DIGITALIZATOR», Ед Кузьмін. За майже 10 років роботи Ед працював на позиціях CMO та керував департаментами digital-маркетингу в міжнародних і локальних компаніях. Консультував та будував відділи маркетингу у таких брендах: «Vitto Rossi», «Andre Tan», «TEK», «МамаХохотала», «TireShop», «Samsonite», «Тайський Привіт», «Superludi», «GeniusMarketing», «Бізнес-Конструктор» та багато інших.

Він розповідатиме про «підводні камені» в навчанні digital-маркетингу сьогодні, особливості та переваги мікрольорнінгу, як він допомагає вирішити складні робочі задачі, а також про способи застосування мікрольорнінгу в digital-сферах (коли доречно, а коли ні). 

Вебінар буде корисно відвідати початківцям і досвідченим digital-фахівцям, а також усім, хто хоче ефективно розвиватися в digital-маркетингу. 

«DIGITALIZATOR» — онлайн-платформа для навчання й тестування діджитал-маркетологів і створення системних відділів маркетингу для малого та середнього бізнесу. 

Участь безкоштовна але необхідна попередня реєстрація тут.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео