26 Дек 2007, 13:10

ВД «Личности» випустить щоквартальний журнал «Личности Украины»

Видавничий дім «Личности» започаткував новий літературно-історичний журнал «Личности Украины». Цей проект присвячений відомим особистостям, що вплинули на долю Украины.

 

Перший номер журналу вийде у січні. У ньому вміщені історичні, літературні, мистецькі портрети, використані архівні дані. Персоналії першого числа — Григорій Сковорода, Сергій Параджанов та Марія Башкірцева.

 

Періодичність виходу видання — раз на три місяці. Наклад — 3 тисячі примірників. Матеріали у журналі друкуються українською та російською мовами.

 

Мальвіна Воронова, головний редактор нового журналу, в коментарях «ТК» наголошує на його відмінності від «інтерівського» проекту «Великі українці»: «По-перше, наш проект абсолютно аполітичний. По-друге, журнал розрахований на аудиторію середнього віку достатньо ерудовану. Крім того, наше завдання — не лише зберігати пам'ять про видатних українців, але й відшукувати нові імена, що прислужилися Україні. Також для нас важлива робота з людьми, які зберігають спогади про особистостей, що вплинули на долю України».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео