03 Мар 2017, 23:04

Четвертая мировая, осознанное утро и «Горькая жатва»

Глава департамента маркетинговых коммуникаций Visa Валерий Загидько точно знает, как интересно провести эти выходные

Эта неделя выдалась богатой на события: на церемонии награждения «Оскар» случилась Ла-ла-лажа, главредом обновленного «Нашего Киева» стала экс-главный редактор Styler Екатерина Дубовская, а Юрко Филюк прояснил, чему стоит поучиться большим корпорациям у социально-предприимчивых бизнесов. Однако Валерия Загидько, главу департамента маркетинговых коммуникаций Visa в регионе СНГ и Юго-Восточной Европы, это не впечатлило, и он поделился своей подборкой запоминающегося на любой вкус. Правда, на любой. 

Ранее ретроспективный обзором недели делилась директор маркетингового отдела Run Ukraine Виктория Веремеенко.

Маруся Маруженко
MMR-geek

Открытие недели 

O.Torvald ― представники України на Євробаченні. Впевнений, що талановиті, сучасні та енергійні хлопці гурту O.Torvald гідно представлять Україну на цьому конкурсі. Так само переконаний, що, попри всі перешкоди, ми достойно організуємо та проведемо Євробачення. І мені дуже приємно, що Visa вдруге поспіль є офіційним спонсором цього пісенного свята.

Впечатление недели

Фільм «Гіркі жнива», показ якого розпочався в Україні 23 лютого. Продюсер фільму Ян Ігнатович наголосив: «Є надія зробити події 1930-х років та їхні можливі паралелі з українським сьогоденням доступнішими та зрозумілішими для Заходу». Але ця закордонна стрічка про Україну цінна насамперед для нас, українців, як ще один привід задуматися та краще збагнути власну історію. 

Знание недели

Штучний інтелект ― тема, яка цікавить сьогодні багатьох. Як швидко ми створимо штучний інтелект, що матиме «особистість» та «свідомість» людини, і як це вплине на нас і наше життя? Надзвичайно цікава стаття Андрія Курпатова «Четвертая мировая. Big Data». 

Что достало за прошедшую неделю

Погода, що змінюється щодня:) Дуже хочу, щоб весна нарешті прийшла остаточно. 

Скриншот экрана смартфона

Что читать

Намагаюся читати новини та надихатися новими трендами в англомовному сегменті. Добре, що сьогодні, в епоху інтернету та технологій, робити це доволі легко. The Atlantic, the Economist, the New Yorker ― вони демонструють той рівень журналістики, на який варто рівнятися вітчизняним виданням. Планую передплатити та прочитати The New Science of Teamwork від Harvard Business Review

Что смотреть

Black mirror ― британський фантастичний серіал, який у сатиричній формі змальовує сучасний стиль життя та вплив технологій на людські стосунки.

Что послушать

Мене дуже тішить, що останнім часом в Україні з’являються інтернет-радіостанції нового зразка, такі як «Радіо Аристократи», Old Fashioned Radio або Radio SKOVORODA. Вони стають альтернативним джерелом для отримання надзвичайно цікавої інформації про нову музику, тренди, їх приємно слухати будь-де. 

Что изучить

Сучасне життя надзвичайно насичене та зайняте. Час від часу здається, що йти назустріч власним мріям просто неможливо. Як рухатися вперед? Нещодавно прочитав поради Benjamin P. Hardy «8 речей, які кожен повинен зробити до 8-ї ранку». Сам намагаюся дотримуватися їх та іншим рекомендую! 

Куда пойти

На пробіжку до 8-ї ранку:) Дуже допомагає налаштуватися на продуктивний день.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео