03 Июл 2009, 08:34

В Українському PR-альянсі відбулися кадрові ротації

В Українському PR-альянсі (UPRA) відбулися кадрові ротації — з 1 липня 2009 року Президентом PR-альянсу обрано Валерія Курейка, генерального директора компанії Publicity Creating.

Директор PR бюро «Дієслово» Ніна Алі, котра була Президентом UPRA з січня поточного року, стала Віце-президентом PR-Альянсу.

Як відзначила Ніна Алі, незважаючи ні на що, плани першого півріччя виконано: «Корабель пливе. Впевнена, що і в майбутньому PR-альянс буде організацією реалізованих проектів, а не „членських внесків”.

Як відзначив Валерій Курейко, Президент Українського PR-альянсу, Український PR-альянс розвивається згідно затвердженого плану: «Ми налаштовані  виконати все з наміченого, оскільки сьогодні активні дії надзвичайно важливі для PR-галузі в Україні. На стадії підготовки вже знаходиться ряд цікавих проектів, які будуть реалізовані у другому півріччі 2009 року, зокрема, під егідою UPRA пройде PR-форум в рамках виставки REX, планується проведення круглих столів та досліджень, розробка документів, корисних для піар-спеціалістів, що працюють в компаніях».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео