19 Ноя 2020, 17:23

В Instagram запустили інтерактивний проєкт про камінг-аут

Три герої — гей, лесбійка та бісексуалка, — в сторіз вперше розказують про свою сексуальну орієнтацію. Користувачі можуть обрати власний сценарій розмови, керуючи відповідями.

Інтерактивний формат розповідей вибрали для того, щоб дати користувачам відчуття причетності та залученості в розмову.  Керування діалогом здійснюється простими функціями сторіз — тап (перемикання на наступну історію) та подвійний тап (перемикання через одну історію). В залежності від обраної відповіді, герої історій продовжують розмову. 

Взяти участь в діалозі в сторіз: 

Гей https://bit.ly/2KeAk3o

Лесбійка https://bit.ly/36OEtTx 

Бісексуалка https://bit.ly/3kIW6ZS

Поруч із нами живуть гомосексуальні, бісексуальні та трансгендерні люди. Для того, аби відкритися близьким, друзям чи колегам, потрібна неабияка сміливість, адже суспільство часто реагує на камінг-аут неприйняттям, насильством та ненавистю. 

Це проєкт про переживання ЛГБТ+ людей, про те, як ми, як суспільство, реагуємо на камінг-аут, як підбираємо слова чи висловлюємо підтримку близькій людині.

Буває, що без злого наміру, через незнання можна сказати те, що заподіє біль іншій людині. Приймаючи близьких, ми стаємо більш чуйними та гуманними до людей. Змінюючи мову спілкування та відкидаючи осуд та стереотипи, ми робимо цей світ кращим для всіх нас. 

Команда проєкту записала шість подкастів із психологами про те, як реагувати на камінг-аут, як говорити з підлітками про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність та як підтримати ту, хто стикнулася з булінгом в школі. 

Також креативники зібрали основні міфи про ЛГБТ+ та відповіді на них, щоб в будь-якій дискусії була змога підтримати близьку людину.

Проєкт створений громадською організацією “Інсайт”, при pro bono підтримці Brain Tank, продакшену Ірини Сахненко та інформаційної підтримки update.com.ua.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео