24 Июл 2008, 11:52

В «Артеку» пройшли змагання «Біола — Ігри Чемпіонів»

У 2008 році всеукраїнський проект «Біола - Ігри Чемпіонів», який вдало стартував торік, набув масштабів загальнонаціонального спортивного дитячого руху

В «Артеку» пройшли змагання «Біола — Ігри Чемпіонів»

У 2008 році всеукраїнський проект «Біола — Ігри Чемпіонів», який вдало стартував торік, набув масштабів загальнонаціонального спортивного дитячого руху.

 
Основна мета цієї унікальної та комплексної програми –  створити в Україні шкільний спортивний рух, який сприяв би оздоровленню дітей та залученню їх до активних занять фізкультурою та спортом.

 

Ініціаторами та організаторами цих спортивних заходів виступають Міністерство освіти та науки України, Міністерство України у справах сім΄ї, молоді та спорту, Асоціація атлетів «Клуб «БІОЛА». Підтримку руху надає також Національний Олімпійський комітет України. Впровадженням у життя такої безпрецедентної програми організатори «Біола — Ігор Чемпіонів”» підтверджують стару народну істину: чужих дітей не буває.
 

5000 школярів зі 625 шкіл України взяли участь у змаганнях „Біола — Ігри Чемпіонів” у 2007 році, а в 2008 – такою можливістю скористалися майже 2 млн. школярів з 7 000 українських шкіл.

 

Починаючи з березня цього року, в обласних центрах України проводилися відбіркові тури, переможці яких поїхали до Міжнародного дитячого центру «Артек» на фінальні всеукраїнські змагання де і визначилася команда-переможниця проекту «Біола – ігри Чемпіонів», якою стала команда «Скорпіони» м. Деражня, Хмельницької області. Заключним же етапом проекту «Біола – Ігри Чемпіонів» 2008 року стане фестиваль, що пройде у вересні на головній вулиці країни – Хрещатику.

 

У 2008 році проект «Біола — Ігри Чемпіонів» пройшов у таких містах України: Львів, Суми, Харків, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Полтава, Житомир, Луцьк, Черкаси, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький, Одеса, Миколаєв, Херсон, Сімферополь, Запоріжжя, Кривий Ріг та Чернігів.

 

Конкурсна програма складалася з цікавих конкурсів («Біг з перешкодами», «Біатлон», «Фехтування»), які безпечно проходили завдяки яскравим надувним конструкціям. Кожна команда-переможниця регіональних відбіркових турів, окрім путівки до фіналу конкурсу, отримала подарунки та спортивне знаряддя для своїх уроків фізкультури.

 

Разом зі школярами участь у змаганнях «Біола — Ігри Чемпіонів» брали члени Спортивного клубу „Біола” – Олімпійські чемпіони, чемпіони світу та Європи.

 

У 2007 році в проекті «Біола – Ігри чемпіонів» прийняли участь 20 спортсменів, серед яких Чемпіони та призери Олімпійських ігор, Чемпіони світу та Європи. Вже в 2008 році до популярного загальноукраїнського проекту приєдналися більше 70 титулованих спортсменів за участю 14 атлетів зі складу Олімпійської збірної України на олімпійських іграх в Пекині. Відомі спортсмени, які приймали участь у проекті «Біола – Ігри Чемпіонів» у 2007-2008 роках були запрошені виключно на безплатній основі, оскільки всі вони вважають проект «Біола – Ігри Чемпіонів» яскравою та неоціненною можливістю для юного українського покоління проявити всі свої спортивні здібності та розкрити безцінні таланти.

 

Під час ігор титуловані спортсмени спілкувалися з підростаючим поколінням, агітували дітлахів займатися фізкультурою, вести здоровий спосіб життя та заохочували досягати значних результатів у світі спорту.

 
Для юних українців справжнім святом стала можливість поспілкуватися з такими зірками вітчизняного спорту як Олександр Крикун (призер Олімпійських ігор з легкої атлетики), Олег ЛісогорЮрій Нікітін (Олімпійський чемпіон зі стрибків на батуті), Роман  Вірастюк (чемпіон та призер Чемпіонатів Європи зі штовхання ядра), Сергій БреусЮрій Білоног (Олімпійський чемпіон зі штовхання ядра), Іван Гешко (чемпіон світу та Європи з легкої атлетики), Оксана Хвостенко (чемпіонка Європи з біатлону),  Ірина Мерлені (Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби), Ганна Хлистунова (чемпіонка світу з плавання), Віра Полкова (легкоатлетка, призерка Олімпійських ігор), Дмитро Халаджи Ірина Краснянська (чемпіонка світу зі спортивної гімнастики) та багатьма іншими славетними спортсменами, що додали до скарбниці Україну не одну нагороду. (чемпіон та рекордсмен світу з плавання), (чемпіон та рекордсмен Європи з плавання), (багаторазовий рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса),

 

Підтримували юних спортсменів і представники державних установ. Так, участь у «Біола – Іграх Чемпіонів» брали Юрій Павленко (міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту), В’ячеслав Гамов (голова комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України), Павло Костенко (голова комітету ВР України з питань фізвиховання та спорту) та інші.

 

Девіз всіх учасників змагань «Біола – Ігри Чемпіонів» – БУДЬ ПЕРШИМ!

 

Щоб кожен учасник відчув, що таке насправді бути першим, оргкомітет створив «Книгу шкільних рекордів», до якої потрапили найкращі спортивні показники школярів. А рекордсмени, окрім впевненості у своїх силах та можливостей реалізувати свій спортивний потенціал, отримали цінні подарунки.

 

Всеукраїнський проект «Біола – Ігри Чемпіонів» не зупиняється на досягнутому, а вже зараз починає планували програму проведення змагань на 2009 рік. Так, у наступному році оргкомітет планує провести відбіркові тури в усіх обласних центрах України, також планується залучити до фінальних змагань найкращі команди з Росії, Молдови, Білорусії та Естонії. Головна ціль всеукраїнського проекту «Біола – Ігри Чемпіонів» 2009 року – це збільшити кількість учасників та спортсменів, які можуть своїм прикладом популяризувати ідею спорту та здорової української нації.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео