24 Июн 2009, 07:13

UKR.NET завжди у твоєму мобільному

Портал ukr.net і погода на POGODA.ukr net тепер доступні з мобільних телефонів, комунікаторів, КПК і смартфонів

UKR.NET завжди у твоєму мобільному

Компанія «УКРНЕТ» приготувала своїм користувачам літній подарунок — версії для мобільних браузерів порталу www.ukr.net та сервісу погоди POGODA.ukr.net. Тепер, збираючись у відпустку, можна сміливо залишати ноутбуки вдома — прочитати останні новини і дізнатися прогноз погоди можна буде в будь-який момент з мобільного телефону.

«Ми розуміємо, що мобільний телефон — це невід'ємний атрибут сучасного життя. Все більше і більше людей користуються пристроями з розширеною функціональністю для доступу в Інтернет. Тому ми вважаємо за необхідне надати нашим користувачам можливість читати новини і дізнаватися прогноз погоди завжди і скрізь — в дорозі, на відпочинку або на зустрічі, коли комп'ютера немає під рукою», — зазначає Михайло Іртлач, директор з маркетингу компанії«УКРНЕТ».

Версії порталу www.ukr.net і погоди для мобільних браузерів відрізняються простотою, обмеженої графікою і високою швидкістю, що сприяє економії мобільного трафіку. При цьому виконуються основні функції стаціонарних версій.

«Мобілізація — важливий напрямок діяльності компанії« УКРНЕТ ». Мобільний Інтернет в Україні стрімко зростає — у 2008 році темпи зростання бездротового доступу склали 70%. Його аудиторія — молоді, ділові, активні люди. А ми хочемо, щоб сервіси компанії «УКРНЕТ» були так само мобільні, як і їх користувачі», — стверджує Михайло Іртлач.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео