19 Янв 2009, 14:49

ukr.net запустив новий сервіс погоди

УКРНЕТ запустив новий сервіс погоди: тепер українські Інтернет-користувачі мають доступ до прогнозів від 184 метеорологічних станцій Гідрометцентру

ukr.net запустив новий сервіс погоди

УКРНЕТ запустив новий сервіс погоди: тепер українські Інтернет-користувачі мають доступ до прогнозів  від 184 метеорологічних станцій Гідрометцентру.
Портал ukr.net на початку цього року запустив цілий погодний ресурс POGODA.ukr.net. При цьому представлені погодні дані побудовані з використанням не тільки типових математичних моделей, а й на підставі прогнозів учених-синоптиків Українського Гідрометцентру, що має метеорологічні станції і обслуговує повітряні судна. На даний момент POGODA.ukr.net – це єдиний сервіс про погоду в українському Інтернет-просторі, який пропонує інформацію про погоду такої точності.
Користувачі порталу www.ukr.net зможуть отримати прогноз погоди 184 містам України на найближчих 7 днів. До того ж, кожен користувач зможе проглянути погодні дані по всій області на найближчих 6 днів. Натиснувши на відповідне посилання, можна порівняти, якою була погода цього дня рік тому.
 
Але найбільш незвичним на POGODA.ukr.net стала можливість «побачити» поточну погоду в Україні на власні очі на метеорологічній карті, інформація для якої поставляється за допомогою зйомки з супутника і оновлюється кожні 10 хвилин.
Незмінним залишився лише доступ до сервісу: так само на головній сторінці порталу www.ukr.net відображається погода поточного дня з прогнозом на ранок, день, вечір і ніч прийдешньої доби. І найголовніше — посилання на головну сторінку сервісу POGODA.ukr.net, де розміщена інформація в повному об'ємі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео