27 Фев 2019, 14:42

Український бренд Kachorovska випустив колекцію сумок в рамках соціальної колаборації.

27 лютого український бренд Kachorovska представив колекцію сумок Kachorovska #BH15, яка була створена в рамках співпраці бренду з Фондом Родини Богдана Гаврилишина. Натхненням для колекції стали життя та громадська діяльність видатного мецената та економіста Богдана Дмитровича Гаврилишина. 

Працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки ще на початку 2010-х Богдан Гаврилишин дійшов висновку, що світ не є здоровий і що для того, щоб змінити ситуацію, потрібно брати на себе відповідальність на всіх рівнях. 

У 2014 році пан Богдан створив Декларацію відповідальності людини, 15 пунктів якої стали основою для соціальної колаборації Kachorovska та Фонду родини Богдана Гаврилишина — Kachorovska #BH15.

До колекції увійшли сумки Erna Mini у 3-х базових кольорах (бежевий, блідо-рожевий, чорний). Сумки традиційно виконані з натуральної італійської шкіри і пошиті вручну майстрами Kachorovska. Кожна з сумок має унікальний принтований ремінь з написом, який відповідає пунктам Декларації #BH15. Сумки та окремо ремені з колекції Kachorovska #BH15 можна придбати на сайті kachorovska.com та в магазині Kachorovska в Києві (вул. Велика Васильківська 14).

20% від продажів кожної сумки з колекції Kachorovska #BH15 будуть перераховані на підтримку програми Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну».

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео