20 Май 2008, 07:25

Україна закликає Росію не гратися з фактами

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення стурбована з приводу тональності і акцентів програм російських телеканалів, які стосуються територіальної цілісності України

Україна закликає Росію не гратися з фактами

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення стурбована з приводу тональності і акцентів програм російських телеканалів, які стосуються територіальної цілісності України. Про це йдеться у заяві, поширеній прес-службою Нацради.
 
«Зокрема, 15 травня 2008 року на телеканалі «Первый канал. Всемирная сеть» в програмі «Судите сами», яка ретранслюється провайдером програмної послуги на всю територію України, відбулася дискусія, основною темою якої був територіальний статус м. Севастополя», — пояснюють автори повідомлення. Випуск програми, про який ідеться, можна переглянути тут.
 
Національна рада закликає «журналістів та керівників іноземних телеканалів, які звертаються до таких надзвичайно вразливих дискусійних питань, як територіальна цілісність України, бути максимально уважними і об’єктивними в інтерпретації фактів. Пересмикування, зумисне маніпулювання фактами, які спостерігалися під час цієї програми, спонукають нас предметніше поглянути на доцільність наявності таких програм в телерадіопросторі України».
 
Нацрада надіслала цю заяву до Міністерства закордонних справ України із проханням звернутись «до компетентних органів Російської Федерації щодо припинення подібних провокацій з боку російських ЗМІ, які не сприяють дружнім стосункам українського і російського народів».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео