19 Май 2009, 12:38

УАВПП допомагатиме Антимонопольному комітету України

УАВПП допомагатиме Антимонопольному комітету України підвищувати якість розгляду справ щодо друкованих ЗМІ

УАВПП допомагатиме Антимонопольному комітету України

УАВПП продовжує докладати зусилля для підвищення якості взаємодії видавців із державними органами та для зменшення помилкових та необґрунтованих рішень державних органів України щодо видавничої галузі.

Результатом зустрічі Олександра Антонця, президента УАВПП та керівника робочої групи з питань вдосконалення законодавчого поля галузі та GR, із Сергієм Степановичем Стефановським, заступником Голови АМКУ, державним уповноваженим, яка відбулася у квітні 2009 року, було досягнення попередніх домовленостей про співпрацю АМКУ та УАВПП.

Вже 16.04.09 виконавча дирекція УАВПП направила до АМКУ лист, у якому була запропонована експертна допомога спеціалістів Асоціації при розгляді справ, що стосуються галузі, видавничих компаній та окремих друкованих ЗМІ.

Листом № 27-29/ 11-3894 від 06.05.09 Антимонопольний комітет України повідомив виконавчу дирекцію УАВПП про позитивний висновок щодо перспектив співпраці. «Комітет приймає пропозицію, і буде вдячний за подальше плідне співробітництво у сприянні розвитку галузі друкованих ЗМІ та захисту прав споживачів від можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції», — зазначено у листі.

Олександр Дяченко, юрист УАВПП, голова Юридичного Медіа Комітету УАВПП: «Системна співпраця УАВПП та АМКУ дозволить забезпечити врахування особливостей роботи друкованих ЗМІ, які недостатньо чітко регламентовані законодавством або мають бути враховані саме за допомогою залучення експертів. Результати співпраці в цілому, без сумніву, підуть на користь як членам УАВПП так і ринку друкованих ЗМІ України і дозволять виробити чіткі та прозорі рекомендації щодо тлумачення та застосування чинного конкурентного законодавства.»

Інформація: УАВПП

Расскажите друзьям про новость

Новое видео