28 Май 2020, 13:42

У Depo.ua новий головний редактор

Андрій Коваленко залишає видавничу групу «Картель» і посаду головного редактора сайту Depo.ua.

«На сайті Depo.ua я працював 5 років, пройшов шлях від редактора до головного редактора. За останній рік ми з командою зробили ривок, сайт виріс по трафіку в 2,5 рази. Це був хороший час на проекті, але я змушений рухатися далі. В нашій команді відбувається професійний ріст — Валентина Емінова була моїм заступником. І вона буде хорошим головним редактором, який користується повагою в команді» — зазначив Андрій Коваленко.

З 29 травня посаду головного редактора Depo.ua обійматиме Валентина Емінова.

За словами Валентини «Depo.ua – сайт з патріотичним звучанням, який за шість років встиг завоювати численну аудиторію і постійно її нарощує. Нашим головним завданням і далі буде оперативна подача новин, швидка аналітика, статті на суспільно-політичну і розважальну тематики. Ми вдячні Андрію Коваленку за величезний вклад в розвиток сайту і продовжимо збільшувати кількість  проектів, цікавих і корисних широкому колу читачів».

ВГ «Картель» — українська медійна група, до якої входять онлайн-газета dsnews.ua, суспільно-політичний сайт depo.ua, портал про країни та подорожі vokrugsveta.ua, щомісячні журнали «Власть денег» і «Вокруг света».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео