27 Фев 2008, 14:47

ТРК «Київ» працює без ліцензії

ТРК «Київ» працює без ліцензії

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 27 лютого 2008 року розглянула результати перевірки муніципального телеканалу «Київ». У ході перевірки було виявлено відсутність і втрату ліцензії № 1818 (додаток 2) на супутникове мовлення. Перевірка була викликана низкою публікацій у ЗМІ щодо ліквідації компанії.  
 
В ході обговорення Нацрада прийшла до висновків застосувати до компанії такі санкції:
 
1. Констатувати втрату ліцензії № 1818.
 
2. Звернутися до оператора комунікацій з вимогою протягом тижня припинити ліцензію № 1818.
 
3. Здійснити перевірку ефіру телекомпанії.
 
4. Заслухати результати перевірки через два тижні, викликавши на засідання Нацради керівника ТРК «Київ» Дмитра Джангірова, а також засновників телекомпанії – представників КМДА. Надати компанії перелік необхідних для вивчення Нацради документів.  
 
Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко зауважив: «Ми не маємо пакету документів щодо ліквідації чи реорганізації компанії, хоча надсилаємо запити протягом трьох місяців. Якщо ТРК «Київ» ліквідується, то ми забираємо ліцензії і передаємо іншому суб’єктові мовлення».
 
Голову Нацради обурив той факт, що ТРК «Київ» надала свої офіційні пояснення Нацраді не на бланку компанії, а на бланку КМДА. По суті це є втручання засновників у діяльність компанії. Крім того, Віталій Шевченко сказав, що в ліцензійних документах неможливо встановити, хто є засновником ТРК «Київ». 
 
В.о. директора ТРК «Київ» Дмитро Джангіров, незважаючи на вірогідність втрати ліцензії, на засідання Нацради не з’явився.  
 
Загалом ТРК «Київ» мала три ліцензії: на ефірне, супутникове та кабельне мовлення. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео