13 Ноя 2007, 10:14

ТРК «Київ» оновив формат новин

ТРК «Київ» оновив формат новин

З 22 жовтня на телеканалі «Київ» виходять випуски новин в оновленому форматі. Добре знайома глядачеві програма СТН змінила назву на «Новини», розширилася ефірна сітка новин.

 

Програма нового формату виходить о 07:00, 08:00, 12:00, 15:00, 17:00, 20:00, а також після 22.00. Зміни в новинах про українську столицю знайшли позитивний відгук серед ії жителів – рейтинги випусків новин зростають. Особливо міцні позиції здобула програма «Новини», що виходить о 20.00.

 

Рейтинг і доля «Новин» о 20:00 демонструють позитивну динаміку, що свідчить про зростання інтересу глядачів до новин на телеканалі «Київ». Середні показники «Новин» о 20:00 серед аудиторії «Київ 18+», поступаються в цьому слоті лише програмі «Подробиці» на каналі «Інтер», значно випереджаючи найближчих конкурентів.

 

Найвищими показники «Новин» о 20:00 стали у суботу, 10 листопада: рейтинг — 3,01, доля — 7,49 серед аудиторії «Київ 18+». Цього дня «Новини» склали гідну конкуренцію «Подробицям», що пройшли з показниками 6,97 та 17,27 відповідно. Таким чином, «Новини» на телеканалі «Київ» успішно конкурують з аналогічними продуктами на інших каналах.

 

Телеканал «Київ» випускає «Новини» про місто і для жителів міста: конфліктні забудови, бездіяльні ЖЕКи, байдужість міських чиновників – усе це знаходить відображення у випусках «Новин». Саме наша ексклюзивність на ринку дає змогу привертати увагу глядачів і постійно розширяти аудиторію.

 

Світлана Криворучко, директор Дирекції інформаційно-публіцистичного мовлення телеканалу «Київ»:

«Всі наші новини – тільки про життя столиці, без політики. Найбільш «політизовані» сюжети – круглі столи, що проводяться нашими колегами з газет «Хрещатик» і «Українська столиця».

 

Новини на телеканалі «Київ» відрізняються соціальною спрямованістю і практичною корисністю для киян. На «гарячу лінію» новин жителі міста постійно повідомляють про свої проблеми, і ми не залишаємося байдужими. Після виходу сюжету про будинок на вулиці Артема, 103, мешканці якого місяць жили без тепла, а розриті труби ніхто не ремонтував, протягом двох днів увімкнули тепло та двір привели у порядок. Рейтинг суботи – це та висока оцінка, яку кияни поставили нашій цілодобовій праці».

 

Дмитро Джангіров, директор телеканалу «Київ»:

«Ми і надалі будемо зміцнювати Новини як важливу складову телеканалу. Ми бачимо, що кияни голосують на користь перебудови нашого ефіру своїми пультами».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео