30 Авг 2021, 11:00

ТМ Ruta розпочинає благодійну акцію для БО «Фундація Дім Рональда МакДональда»

БО «Фундація Дім Рональда МакДональда» та ТМ Ruta об’єднуються, щоб дати можливість мамам, татам, бабусям, дідусям і всім-всім рідним підтримувати своїх дітей, коли вони хворіють. 

Для цього Фундація облаштовує Сімейні кімнати в дитячих державних лікарнях, де родини можуть відпочити й набратися сил, задовольнити базові гігієнічні потреби, а головне — приділити час спілкуванню та грі з дитиною. Перебування в кімнатах для батьків хворих дітей безкоштовне. 

Щоб підтримати роботу Сімейних кімнат, команда ТМ Ruta створила спеціальні благодійні серветки, які не випадково саме дитячі: піклуючись про свого малюка, ви піклуєтеся й про діток і їхню родину в лікарнях. Починаючи з серпня, кожен охочий, який придбає яскраві благодійні косметичні серветки ТМ Ruta Kids, стане благодійником. Кошти, зібрані в межах акції, будуть перераховані на утримання Сімейних кімнат в 5 найбільших державних дитячих лікувальних закладах країни — у Київській та Львівській лікарнях “ОХМАТДИТ”, обласних лікарнях у Сумах, Вінниці, Харкові. 

«Наш бізнес не лише виготовляє якісну паперову продукцію та створює робочі місця, ми відчуваємо також соціальну відповідальність – допомагати дітям, адже діти – наше майбутнє. Саме тому ми приділяємо велику увагу соціальним проєктам та підтримуємо різноманітні благодійні ініціативи. Щиро віримо в те, що разом з Фундацією ми допоможемо дітям швидше одужати, а сім’ям – бути завжди поруч», — розповідає генеральний директор ТМ Ruta Ілля Мірецький. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео