12 Май 2008, 12:42
PR

The PBN Company виграла тендер «Biзз Ейр Україна»

The PBN Company виграла тендер на надання повного спектру комунікаційних послуг - «Biзз Ейр Україна».

The PBN Company виграла тендер «Biзз Ейр Україна»

Сьогодні, 12 травня, Агенція The PBN Company виграла тендер на надання повного спектру комунікаційних послуг — «Biзз Ейр Україна».

 

У рамках договору The PBN Company виконуватиме функції зовнішнього прес-офісу «Biзз Ейр Україна» та займатиметься організацією та координацією спеціальних заходів.

 

«Вихід компанії «Biзз Ейр Україна» на український ринок є революційною подією як у галузі пасажирських авіаперевезень, так і для суспільства в цілому.  Ми раді, що саме наш професійний досвід та знання ринку задовольнив «Biзз Ейр Україна» у виборі довгострокового партнера», — зазначив Мирон Василик, Старший віце-президент та керуючий партнер The PBN Company в Україні.

 

Wizz Air (www.wizzair.com) – найбільша бюджетна авіакомпанія у Центральній та Східній Європі.

 

The PBN Company (www.pbnco.com) – провідна міжнародна компанія у сфері стратегічних комунікацій та зв’язків з громадськістю, яка працює на ринках України, Росії, Казахстану, Молдови, країн Балтії, а також у Великобританії та США. Серед клієнтів компанії в Україні – Ferrexpo (Полтавський ГОК), Horizon Capital, LG Electronics,  MTS,  Philip Morris,  Unilever та інші.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео