03 Авг 2009, 09:19

«Телетріумф» завершив прийом заявок

Заявки на «Телетріумф» подали 11 загальнонаціональних каналів

«Телетріумф» завершив прийом заявок

27 липня завершився прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття національної телевізійної премії «Телетріумф», повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

 

Заявки подали 11 загальнонаціональних телерадіоорганізацій, серед них «Інтер», Новий канал, ТРК «Україна», СТБ, «1+1», ICTV, НТКУ, 5 канал, ТЕТ, ТОНІС, «Мегаспорт», 23 регіональних і місцевих каналів та кілька індивідуальних учасників.

 

Нині оргкомітет завершує обробку документів і невдовзі всі подані роботи буде розміщено на сайті «Телетріумфу» для перегляду експертами.

 

Тимчасом формування експертної колегії ще триває. Взяти участь в оцінюванні конкурсних робіт було запропоновано 160 фахівцям, наразі триває опитування щодо їхньої згоди. Список експертної колегії буде оприлюднено на сайтах «Телетріумфу» та Національної ради.

 

Як уточнює прес-служба Нацради, урочиста церемонія вручення нагород лауреатам IX «Телетріумфу» відбудеться в Києві 4 вересня, у п'ятницю, в Міжнародному центрі культури і мистецтв «Жовтневий палац». Телевізійну версію заходу виготовить «1+1».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео