06 Июн 2008, 10:04

Телеканал СТБ продав 7 проектів на ТБ Латвії, Естонії і Канади

Телеканали 3+ (Естонія), 3+ (Латвія) а також канадський онлайновий відеопортал Ethnic Television Network прибали 7 проектів СТБ

Телеканал СТБ продав 7 проектів на ТБ Латвії, Естонії і Канади

Телеканали 3+ (Естонія) і 3+ (Латвія) придбали права на трансляцію трьох проектів СТБ – «Зіркове життя», «Моя правда» і «Неймовірні історії кохання».
 
Цю інформацію, оприлюднену Media Resources Management, підтвердила керівник відділу бренд-маркетингу телеканалу СТБ Вікторія Волонтирець. За її словами, права придбано на два покази проектів упродовж двох років. Умови та суму угоди на СТБ не коментують. Аудиторія каналів 3+ це 15-49 років із акцентом на жінок старших за 30 років.
 
«Телелітописи, які команда СТБ вела у цих трьох проектах, роблять життя "зірок" ближче і зрозуміліше глядачеві. У цьому полягає левова частка популярності "зіркових" проектів. Вони з успіхом пройшли в ефірі нашого телеканалу, їх герої відомі і популярні на пострадянському просторі, і ми чекаємо на непогані показники їхньої трансляції в країнах Балтії», – наголосила Вікторія Волонтирець.
 
Окрім цієї угоди, за словами пані Волонтерець, СТБ вдалося продати свої проекти («Неймовірні історії кохання», «Правила життя» «Документальний детектив» та «Паралельний світ») на канадський онлайновий відеопортал Ethnic Television Network для україномовних громадян. Також СТБ веде переговори з російським каналом НТВ щодо продажу документального проекту каналу «Мосфільм. Невідома версія».
 
Бренд-маркетинг каналу наголошує, що на сьогодні продаж прав на трансляцію дає значний плюс до доходів телеканалу: «У 2006-му СТБ продав 50 серій "Документального детективу" до Росії, на "5 канал" (Санкт-Петербург), торік канал "Ізраїль+" придбав цикл "Неймовірних історій кохання", а "Правила життя" і "Документальний детектив" вийшли у Німеччині на DVD».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео