12 Мар 2019, 12:58

Світлана Чирва зайняла посаду регіонального менеджера Visa в Україні та Молдові.

Світлана розпочала виконання своїх обов’язків в компанії 11 березня 2019 року. На цій посаді пані Чирва керуватиме розвитком електронних платежів Visa в Україні та Молдові, відповідатиме за розширення присутності компанії на цих ринках та посилення ціннісної пропозиції Visa для банків, рітейлу та держателів карток Visa.

«Україна – ключовий ринок для компанії Visa. Я впевнена, що Світлана зможе вивести бізнес-показники компанії на новий рівень, що повністю відповідатиме важливості регіону СНД та Південно-Східної Європи та тим зусиллям, які Visa вкладає у розвиток індустрії електронних платежів в регіоні», — зазначила Віра Платонова, старший віце-президенті директор регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, країнах СНД та Південно-Східної Європи. «Призначення Світлани на посаду відбулося в дуже цікавий час, коли ми більше ніж будь-коли пропонуємо ринку новітні технології та розширюємо спектр послуг, аби забезпечити щонайкращий користувацький платіжний досвід з Visa. Вражаючий досвід Світлани на керівних посадах у компаніях, набутий у різних ринкових сферах, дозволить нам подивитися свіжим поглядом на індустрію платежів. Ми певні, що цей досвід піде на користь не тільки компанії Visa, але і нашим партнерам та держателям карток Visa». 

Світлана Чирва має більш ніж 20 років професійного досвіду у різних сферах, включаючи FMCG, страхування та банківську справу. На попередній посаді у компанії «Смарт Холдинг» Світлана відповідала за формування стратегії розвитку роздрібного банківського бізнесу. Раніше вона працювала радником голови правління страхової компанії «Оранта» та заступником голови правління з питань споживчого кредитування у «Дельта Банку». 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео