11 Фев 2008, 08:16

Суспільна мораль занепокоєна жорстокістю і порнографією в Інтернеті

Суспільна мораль занепокоєна жорстокістю і порнографією в Інтернеті

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі та учасники обласних громадських слухань на тему «Проблеми моралі та духовності молодого покоління. Вплив інформаційного простору на формування особистості» звернулись із вимогами та пропозиціями до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.
 
Вони просять терміново вжити на законодавчому рівні заходів, спрямованих на підвищення рівня моральності та духовності молодого покоління та на боротьбу з негативним впливом інформаційного простору на формування особистості.
 
Зокрема, вони закликають терміново зобов’язати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення разом із іншими наглядовими органами розробити та запровадити нову систему критеріїв для оцінки телевізійної та кінематографічної продукції, яка пропонується для широкого показу на загальнодоступних (зокрема й кабельних) телеканалах.
 
Також вони пропонують законодавчо закріпити механізми державного контролю за обігом інформації в мережі Інтернет з метою обмеження доступу українських користувачів до сайтів, які пропагують ненависть, жорстокість, порнографію тощо.
 
Крім того, пропонують законодавчо заборонити всю зовнішню рекламу алкоголю та тютюнових виробів, урегулювати рекламу алкоголю (зокрема й пива) на телебаченні, виділивши разом із тим кошти на соціальну рекламу, яка пропагувала б чіткі сімейні та моральні принципи, здоровий спосіб життя, позитивні життєві цілі тощо.
 
Ще одна пропозиція – радикально збільшити витрати держави на кінематограф та мистецтва для пропаганди образу сучасної України та негайно провести парламентські слухання на «Проблеми моралі та духовності молодого покоління. Вплив інформаційного простору на формування особистості», розпочавши створення державної доктрини молодіжної політики нового формату.
 
Нагадаємо, з 5 грудня 2007 року Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі очолює перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення Олександр Курдінович.Расскажите друзьям про новость

Новое видео