07 Авг 2007, 13:58

Судовий процес із газетою «2000», який тривав чотири роки, завершився на користь Миколи Томенка

Судовий процес із газетою «2000», який тривав чотири роки, завершився на користь Миколи Томенка

Колегія суддів Судової палати Апеляційного суду Донецької області відхилила скаргу Приватного підприємства «Газетний комплекс «Інтернет-медіа» (яка є видавцем тижневика «2000») до Миколи Томенка. Про це повідомляє прес-служба Томенка.

Цим рішенням було підтверджено низку попередніх ухвал судів, зокрема, Оболонського районного суду (серпень 2005 року) та Апеляційного суду м. Києва (жовтень 2005 року). Рішення є остаточним і оскарженню по суті не підлягає.

Нагадаємо, Микола Томенко, на той час – Голова Комітету з питань свободи слова, у своєму депутатському запиті, поданому у 2003 році, звертав увагу на активне використання газети «2000» та низки інших ЗМІ у партійних інтересах СДПУ(о) тодішнього Голови Адміністрації Президента України Віктора Медведчука.

Перше рішення з цієї справи прийняв у червні 2003 року Оболонський районний суд м. Києва. Суд встановив, що ніхто не може бути притягнений до відповідальності за висловлювання, які не містять фактичної інформації, є оціночними тощо. Було визнано, що порушення перед правоохоронними органами питання про організацію перевірки щодо певних осіб само по собі не є посяганням на законні права та інтереси осіб.

Крім того, суд вирішив, що порушуючи перед компетентними органами державної влади питання про проведення перевірки з питань, що становлять суспільний інтерес, народні депутати України діють у межах своїх конституційних повноважень.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео