17 Июн 2008, 09:14

Стретович конфліктує з журналістами газети «Жизнь как она есть»

Помічник народного депутата України Володимира Стретовича («НУ-НС») подав заяви до міліції та Печерської районної прокуратури м. Києва про вимагання грошей співробітниками газети «Жизнь как она есть»

Стретович конфліктує з журналістами газети «Жизнь как она есть»

Помічник народного депутата України Володимира Стретовича («НУ-НС») подав заяви до міліції та Печерської районної прокуратури м. Києва про вимагання грошей співробітниками газети «Жизнь как она есть».
 
19 травня, під час святкування 50-річчя Володимира Стретовича, між охоронцями нардепа та журналістами і фотокореспондентом таблоїда «Жизнь как она есть» сталася сутичка. Працівників видання, які прийшли на святкування в Будинок офіцерів без запрошення і встигли сфотографуватися та почастуватися з ювіляром, попросили залишити приміщення. В результаті було розбито фотоапарат кореспондента.
 
Помічник народного депутата Андрій (прізвище просив не називати) розповів, що Володимир Стретович цих журналістів не запрошував. «У нас є свідчення, що з таблоїда телефонували ще зранку і цікавилися, хто запрошений, які страви замовлені тощо, – сказав Андрій. – Тобто, вони планували потрапити на ювілей заздалегідь. Після того, як вони випили, ще один помічник Стретовича, Володимир Васильович, попросив їх залишити приміщення. Вони пішли, але потім знову повернулися. Коли ж їх знову попросили, то стався конфлікт, в результаті якого розбито фотоапарат. Наступного дня вони зателефонували й вимагали гроші за те, щоб вони не розміщували фотографії в газеті».
 
Головний редактор таблоїда Вадим Корчинський підтвердив майже все, що трапилося, окрім того, що працівники видання вимагали гроші. «Наше видання часто друкує репортажі з днів народжень та ювілеїв публічних людей, – зазначив головред. – Зокрема одні з останніх – про Оксану Білозір та Віктора Пилипишина. Якщо герої публікацій просять із ними узгодити текст і фото, то ми завжди йдемо назустріч. Так, наші журналіст і фотокореспондент не були особисто запрошені, але вони відпрацьовували публічну людину в публічному, а не приватному місці».
 
За словами Вадима Корчинського, сам Стретович спочатку не відмовлявся сфотографуватися і дати інтерв’ю. «А потім наші працівники, можливо, розслабилися, все-таки було вже опівночі, тобто – "жизнь как она есть". Наступного дня ми надрукували матеріал, а також лист до Стретовича з проханням вибачитися і відшкодувати кошти за пошкоджений фотоапарат. Ми подали заяви в міліцію та до Печерської районної прокуратури про відшкодування збитків і про перешкоджання діяльності журналістів», – сказав Вадим Корчинський.
 
Тим часом Володимир Стретович звернувся до Комісії з журналістської етики із проханням розглянути етичну поведінку журналістів таблоїда «Жизнь как она есть».
 
Вадим Корчинський повідомив, що комісія розглянула це питання і зробила висновок, що журналісти мали повне право робити матеріал про публічну людину в публічному місці. «Також нам порадили помиритися. Я не прихильник війни і готовий помиритися. Я не розумію, чому б народному депутату не вибачитися. Якщо потрібно вибачитися й мені – я не проти. Гадаю, що нам потрібно особисто зустрітися з Володимиром Стретовичем і узгодити всі питання», – підсумував Вадим Корчинський.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео