28 Май 2008, 13:30

Стартував 9-й КМФР

28 травня в розпочав роботу 9-й Київський міжнародний фестиваль реклами, що триватиме три дні

Стартував 9-й КМФР

28 травня в розпочав роботу 9-й Київський міжнародний фестиваль реклами, що триватиме три дні. Цього року на фестиваль зареєструвалася рекордна кількість учасників – 500 з 15 країн світу, які представили 2000 робіт.
 
Вперше в конкурсній програмі беруть участь голландські рекламісти. Водночас більше половини робіт представили українські рекламні агеції.
 
Деякі зміни торкнулися конкурсної програми КМФР. Як пояснив продюсер фестивалю Максим Лазебник, загальна кількість конкурсів скоротилася до 14. Також певні категорії в межах конкурсів були об’єднані або ж навпаки – виокремлені в самостійні номінації. Зі слів пана Лазебника, це було зроблено з метою збалансуваня конкуренції: «Щоб підрівняти кількість робіт у кожній на основі досвіду подання конкурсних робіт у попередні роки».

Усі роботи фестивалю оцінюють 9 різних складів журі. Велике журі здійснило преселекцію робіт у конкурсах телевізійної реклами, друкованої, радіореклами, постерів і транзитної реклами, рекламної фотографії. Безпосередньо в дні роботи КМФР ці конкурси оцінює креативне журі, яке й визначить переможців у номінаціях. Креативне журі очолює Робін Вікс, креативний директор Ogilvy Group у Центральній та Східній Європі, який водночас вважається Головою журі 9-го КМФР. Інші конкурси судять журі рекламних кампаній, дизайнерів, інтерактивне, медіа-, піар-, кіножурі та журі преси.

Президент КМФР Ірина Кузнецова відзначає, що, окрім конкурсної програми, учасників та гостей чекають 50 семінарів і майстер-класів рекламістів з України, СНД та Європи. Традиційно відбудеться презентація найкращих робіт міжнародних фестивалів реклами.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео