27 Фев 2008, 15:24

Старт програми «Говорить і показує Україна»

Старт програми «Говорить і показує Україна»

Сьогодні в Києві, у приміщенні МГО «Інтерньюз-Україна» відбувся семінар «Технологія відеовиробництва та трансляції спортивного контенту у форматі HD. Все для зйомки: камера, звук, світло». Цей захід є першим із Комплексної програми «Говорить і показує Україна», яка започаткована УА «ІКТ-Маркетинг», МГО «Інтерньюз-Україна» та концерном РРТ.
 
Генеральний спонсор семинару — компанія ComTel. Організатори проекту зазначають, що він покликаний сприяти підготовці телевізійної індустрії України й Польщі до висвітлення на найвищому технічному рівні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.
 
Учасники семінару мали можливість ознайомитися зі зразками техніки для трансляції саме спортивного контенту у форматі HD. Було, зокрема, презентовано HD-камеру LDK 8000 з трьома світлочутлими матрицями останнього покоління та об’єктиви Canon, що підтримують функцію автофокусу. HD-камера LDK 8000 дає можливість миттєво переключатися між різними форматами зображення та частотою кадрів, що важливо саме при висвітленні спортивних змагань, а нові об’єктиви дозволяють знімати кадри на значній відстані, не боячись втратити фокусування під час руху об’єкта.

Комплексна програма «Говорить і показує Україна» розрахована до 2012 року, на цей рік, зокрема, заплановано ще сім заходів, присвячених розвитку цифрового, наземного, кабельного, мобільного й супутникового телебачення, а також останнім технічним розробкам провідних виробників техніки.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео