22 Июн 2009, 10:08

СМЕ змінила фінансового директора

Корпорація Central European Media Enterprises повідомляє про те, що Воллес Макміллан (Wallace Macmillan) залишає посаду фінансового директора компанії. Тимчасово ці обов'язки виконуватиме Чарльз Френк (Charles Frank). Пан Франк працював як незалежний член Ради директорів СМЕ з 2001 року і має великий досвід у сфері фінансів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В офіційній заяві пан Макміллан вказує, що не може більше залишатися у СМЕ з особистих мотивів.

«Топ-менеджмент СМЕ тепер працюватиме у Празі. І попри те, що я повністю підтримую ідею консолідації управління компанією, але через сімейні обставини змінити власне місце перебування не зможу», — пояснив він.

Як відомо, СМЕ поступово переводить усі відділи з Лондона до Праги. Наприкінці березня компанія сповіщала про переїзд відділу комунікацій.

Як прокоментував ці кадрові зміни президент корпорації Адріан Сирбу, він запросив на цю посаду саме Чарльза Френка, бо той добре знає компанію та має ґрунтовний фаховий досвід у фінансовій сфері (провідні посади у компаніях Salomon Brothers, GE Capital та Європейському банку реконструкції та розвитку).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео