04 Янв 2021, 17:36

«Сільпо» розпочав проєкт зі створення годівничок для птахів у рамках промо власної доставки

Перші п’ять годівничок уже встановлено біля київських житлових комплексів, поряд з якими немає «Сільпо», але є можливість пройти за QR-кодом і замовити доставку з інтернет-магазину. Концепція кожної годівнички унікальна та спроєктована за мотивами вже наявних дизайнерських супермаркетів. 

Так, у столиці можна зустріти годівнички у вигляді традиційної шрі-ланкійської хатинки, японського чайного будиночка, східного шатра, як у каравані на Шовковому шляху, або навіть у вигляді цілого прибережного села Скандинавії. 

А за основу найбільш фантазійної годівнички з уже реалізованих взято постмодерністський стиль мемфіс, у якому оформлено один із львівських магазинів.  

Всього дизайнерських супермаркетів у мережі на сьогодні більш як 60, а отже, незабаром зустріти дивовижні годівнички можна буде по всій країні. Щоразу, коли будете бачити годівничку, згадайте, що птахам дуже потрібна допомога. А замовити щось смачненьке і для себе, і для них ви можете в інтернет-магазині «Сільпо».

«Ми впевнені, що незвичайні яскраві конструкції привернуть увагу та залучать до годування птахів і дорослих, і дітей. Команда дизайнерів «Сільпо» взялася за будівництво хоча й зовсім малих архітектурних форм, але все одно важливих. Українські зими стали помітно теплішими, однак взимку птахи потерпають не так від низьких температур, як від нестачі їжі. А добре поїсти люблять усі. І якщо птахам у цей непростий період потрібна допомога людини, то на поміч людям завжди готові примчати Смаковершники ― власні кур’єри мережі «Сільпо». Навіть якщо поряд із домом немає улюбленого супермаркету або просто немає можливості вийти за покупками ― все найсмачніше однаково близько та буде доставлено якнайшвидше», — розповідає Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо». 

Навесні 2020 року під час першого локдауну в «Сільпо» запустили власну доставку товарів. Тоді було ухвалено рішення передусім охопити увагою тих, хто найбільше потребує турботи. У «Сільпо» вирішили розпочати з 45 міст, в яких малорозвинені кур’єрські служби, щоб в якомога більшої кількості людей була можливість комфортно зробити замовлення продуктів, не виходячи з дому. За цей час проєкт із власної доставки команді вдалося розширити, наразі він діє по всьому Києву та в інших містах.

Перші п’ять дизайнерських годівничок для птахів у м. Київ: 

  • Нордична, ЖК «Рибальський» на вул. Набережно-Рибальська;
  • Шрі-Ланка, ЖК «Автограф» на вул. Генерала Жмаченка, 28;
  • Шовковий шлях, ЖК «А52» на вул. Січових Стрільців, 44;
  • Японський чайний будиночок, ЖК Standart One на вул. Васильківська, 100а;
  • Мемфіс, ЖК «Файна Таун» на вул. Салютна, 2.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео