14 Июл 2009, 10:02

Шустер і команда

Весь технічний та творчий колектив продакшну «Савік Шустер студіо» не має наміру залишатись в «Істіл студіос», натомість разом із Савіком Шустером переходить працювати у новостворену структуру

Шустер і команда

Савік Шустер зареєстрував товариство з обмеженою відповідальністю «Савік Шустер студіо». Про це повідомляє «Телекритика» з посиланням на повідомлення піар-директора компанії Карину Палаєву.

Новостворена компанія надалі вироблятиме проект «Шустер live» на замовлення телеканалу «Україна», а також працюватиме над соціальним та спортивним проектами для цього каналу. Перший ефір «Шустер live» у новому сезоні запланований на 27 серпня.

За словами пані Палаєвої, весь технічний та творчий колектив продакшну не має наміру залишатись в «Істіл студіос», натомість разом із Савіком Шустером переходить працювати у новостворену структуру. Зокрема, у «Савік Шустер студіо» працюватиме головний продюсер Ольга Невська, головний редактор Дарка Чепак, шеф-редактор Володимир Долін, головний технічний продюсер Назім Бедіров, головний режисер Сергій Салма, головний оператор Дмитро Санін, а також хронікери «Шустер live». Загалом намір перейти до «Савік Шустер студіо» висловили 104 особи.

 «Ми розглядаємо варіанти оренди студійного приміщення та техніки, а також варіант побудови нової студії та купівлю технічної бази», — наголошує Савік Шустер.

компанія «Савік Шустер студіос» була перейменована на «Істіл студіос» та розірвала відносини із паном Шустером. За словами ведучого, причиною розриву став конфлікт між партнерами — інвестором «Савік Шустер студіос» Мохаммадом Захуром та власником компанії «Поверхность ТВ» Віктором Самойленком.

Партнером Савіка Шустера у новому проекті може стати компанія Бориса Фуксмана та Олександра Роднянського «Українська медійна група».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео