03 Июн 2019, 12:38

Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo запустився у Запоріжжі

У кожного нового користувача додатку є можливість отримати промокод на 100 грн від свого друга, який вже почав користуватися послугами сервісу Glovo, і так само ділитися промокодом із друзями, отримуючи за це знижку 100 грн на наступне замовлення. Бонус зараховується як тільки отримувач промокоду зробить своє перше замовлення. 

За допомогою додатку Glovo користувачі матимуть можливість зробити замовлення серед наступних розділів: «Подарунки», «Ресторани», «Супермаркети», «Випічка і десерти», «Аптека», «Кур’єр» та «Що завгодно» — спеціальна опція, яка надає можливість користувачу вказати будь-яке побажання у текстовому полі. Замовлення улюблених страв з ресторану McDonald’s через додаток Glovo також стануть доступними у найближчий час. Використовуючи розділ «Кур’єр», можна передати все, що завгодно за фіксованою вартістю послуги — 69 грн. Саме тому Glovo — помічник у щоденних справах.

У додатку можна замовити свіжі овочі та фрукти до пікніку, спрей від болю у горлі або передати кур’єром книжку, що ви брали читати у подруги. З Glovo звичайний день можна перетворити у свято: замовити плюшевого ведмедика та шоколадні цукерки й відправити молодшій сестрі. Glovo везе тобі все! Менш ніж за годину  Glovo доставить будь-яке замовлення, що не перевищує розміри фірмового рюкзака з параметрами до 40x40x30 см та вагою до 9 кг. 

Glovo допомагає користувачам економити власний час та отримувати бажане без зайвих зусиль. З додатком легко планувати свій день наперед. Наприклад, доставку вечері можна замовити дорогою додому та знайти час на себе і якісно його використати.

Кур’єри сервісу здійснюють доставку на велосипедах, скутерах, автомобілях та пішки, що допомагає оминути затори та здійснити будь-яке замовлення менш ніж за годину. Відстежувати доставку можна у реальному часі на мапі. У випадку виникнення питань щодо доставки замовлення, завжди є можливість зв'язатися з кур'єром.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео