17 Апр 2007, 08:38

Російський журналіст закликає українців не вірити російським ЗМІ

Російський журналіст закликає українців не вірити російським ЗМІ

Відомий російський журналіст Євген Кисельов закликає українських громадян не довіряти російським ЗМІ. Про це Кисельов заявив у газеті «Дело» у вівторок. «Те, що говорять у Москві всякі антиукраїнські »крикливиці«, до реальності ніякого відношення не має», — заявив він.

 

«Я закликаю українців, що дивляться державні російські телеканали або читають про урядові московські газети, просто не реагувати і не приймати усе, що в них говориться або пишеться, близько до серця, тому що це ніякого відношення до реальності не має», — заявив Кисельов.

Він також відзначив, що «це не має ніякого відношення до того, що нормальні люди в Москві й інших містах Росії думають про те, що відбувається в Україні».

«Нормальні люди вам заздрять, тому що нормальне політичне життя має бути саме таким. Так, можливо, Ющенко виявився в складній ситуації, можливо, він у чомусь помилився, можливо, він у чомусь не правий. Але це політика», — відзначив Кисельов. Він також висловив переконання, що в Україні йде «гостра політична боротьба», яка не виходить за рамки політичного конфлікту.

«Я не вірю у твердження якихось гарячих голів тут, у Москві, що ця ситуація може вилитися в кровопролиття, зіткнення, катаклізми. Думаю, що криза розв'яжеться, але розв'яжеться мирним політичним шляхом і чесно», — заявив він. Кисельов також відзначив, що «із заздрістю» дивиться на те, «як працюють українські журналісти і ЗМІ». «В Україні справжнє живе політичне життя, боротьба, справжня вільна журналістика», — заявив Кисельов.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео