24 Июн 2008, 08:05

Роднянський покидає СТС Медіа

Олександр Роднянський покидає пости гендиректора телеканалу СТС та медіахолдингу «СТС Медиа». Обидва пости займе колишній гендиректор «НТВ Плюс» і засновник видавничого дому «Афіша» Антон Кудряшов.

Роднянський покидає СТС Медіа

Олександр Роднянський покидає пости гендиректора телеканалу СТС та медіахолдингу «СТС Медиа». Як повідомляє російська газета «КоммерсантЪ», обидва пости займе колишній гендиректор «НТВ Плюс» і засновник видавничого дому «Афіша» Антон Кудряшов.

 

Завдання Кудряшова – змінити структуру управління компанією, капіталізація якої, досягнувши 4,7 млрд доларів США, останнім часом падає, як і рейтинги телеканалу СТС. Нового гендиректора представив на засіданні правління «СТС Медіа» співголова ради директорів компанії, президент Альфа-банку Петро Авен.

 

За інформацією газети, у «СТС Медиа» планується серйозна кадрова реструктуризація та оптимізація структури управління. «Альфа-групп», яка є акціонером холдингу, прийняла рішення зміцнити контроль над операційною та фінансовою діяльністю компанії та розвести творчі та управлінські функції. За інформацією джерел «Коммерсанта», Олександр Роднянський займеться тепер виключно стратегічним та творчим розвитком компанії. Він залишиться президентом «СТС Медиа» і стане членом ради директорів компанії.

 
Роднянський очолював канал СТС з 2002 року, а холдинг «СТС Медиа» — з 2004 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео