23 Мар 2009, 15:28

Remake: проблеми сміття

На прохання Фонду розвитку сучасного мистецтва «ЕЙДОС» художники розробили проекти, що торкаються проблеми сміття.

Remake: проблеми сміття

На прохання Фонду розвитку сучасного мистецтва «ЕЙДОС» художники розробили проекти, що освітлюють проблему сміття.

Проект Remake Ксенії Гнилицької та Антона Смірнова нагадує про можливість вторинного використання сміття та демонструє можливі варіанти для цього.

Автори не сподіваються перетворити усе сміття в Україні на об’єкти хенд-крафту, вони закликають нас в чергове замислитись над необхідністю належної переробки побутових відходів, усвідомити власну відповідальність за екологічну ситуацію в країні.

 
 
 

 
 

 
Проект доноситиме інформацію до громадян, використовуючи рекламні площі вздовж ескалаторів метрополітену (ст.м. «Либідська», «Вокзальна», «Політехнічний інститут») та інших засобів рекламних комунікацій (розповсюдження поштівок по ВНЗ, закладах громадського харчування та відпочинку) для розкрутки фіктивного бренду Remake (який не є продуктом відповідно).

Учасники проекту також пропонують приєднатися до відкритого листа «Про проблему утилізації побутових та технологічних відходів в Україні та шляхи її вирішення» Президентові України.

Детальна інформація представлена на

Підтримка проекту була здійснена Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID). Точка зору, відображена у цьому документі, може не збігатися з точкою зору Фонду або Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео