14 Авг 2008, 14:23

Псой Короленко дав слово колумніста газеті «Хрещатик»

Відомий автор і виконавець пісень, філолог, критик Псой Короленко став колумністом газети «Хрещатик» (Київський Медіа Холдинг)

Псой Короленко дав слово колумніста газеті «Хрещатик»

Відомий автор і виконавець пісень, філолог, критик  Псой Короленко став колумністом газети «Хрещатик» (Київський Медіа Холдинг). У сьогоднішньому номері газети опублікована перша колонка. Звичайно (чого ще чекати від російського колумніста) про помаранчевий Майдан.
 

Псой Короленко є викладачем Московського державного університету, виступаючи при цьому на клубній і університетській сцені в Росії і за кордоном. Зокрема, він регулярно гастролює по США і дає концерти в московському клубі «Проект ОГІ». У своїх виступах Псой Короленко експериментує із самими різними пісенними традиціями, співає на 6-7 мовах. Головним чином це російська, ідиш, англійська та французька мови, а також змішані кілька мов одночасно.

 

Нагадаємо, що в середині минулого місяця Псой Короленко на запрошення Київського Медіа Холдингу виступив у київському клубі «Hlib», а також у благодійному центрі «Стефанія» у рамках проекту «Бомжарт», що проходив також при активній підтримці Київського Медіа Холдингу.

 

Виступ Псоя Короленка перед людьми без певного місця проживання викликав широкий відгомін серед людей мистецтва. Про своє бажання брати участь у проекті «Бомжарт» висловили багато відомих українських художників. Так, Олександр Ройтбурт і гурт «Р.Е.П.» вже готують роботи на тему проблеми безпритульних людей для того, щоб вже в жовтні місяці виставити їх спільно з роботами учнів ізостудії центру «Стефанія» у галереї «Лавра», звернувши, таким чином, увагу громадськості на проблему безпритульних людей.

 

На сьогодні колумністами газети «Хрещатик» вже є Андрій Курков, Анатолій Кінах, Мирослав Попович, а також багато інших відомих діячів науки, культури, мистецтв.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео