25 Май 2020, 10:47

Гайд для креативників: 4 правила нового ділового етикету

Wooo Agency про основні правила нового бізнес-етикету.

Автор материала

Amazon повідомляє, що останнім часом люди почали рідше купувати ділові костюми, натомість віддаючи перевагу сорочкам та піджакам. Це й не дивно! Схоже, новий діловий етикет вже в дії: головне — щоб комірець був вигладжений, а капці з бегемотами в Zoom ніхто не помітить.

Навіть коли карантин скасують, навряд чи всі відмовляться від зручних домашніх робочих місць. Отож, найближчим часом нас чекає чудернацьке поєднання офісної та домашньої роботи.

Wooo Agency також підддалася тренду: частина людей залишилася працювати з дому, а частина працює в офісі. Тому ми створили короткий гайд з нового бізнес-етикету для креативників. Ознайомтеся та підпишіться знизу, що ви згідні з правилами публічної оферти.

1. Камера — дзеркало душі, ввімкни її

Камера — дзеркало душі, ввімкни її

Камера має бути чиста та ввімкнена. Стеж, аби вона була на рівні очей та щоб світло не засліплювало співрозмовника, ми ж не на концерті Олега Винника. Бажано уникати потрапляння в кадр родичів, друзів та домашніх застіль. Для першої ділової зустрічі краще вибрати максимально ненав’язливий фон. З давніми колегами можна юзати смішні картинки та мемчики.

2. Не ховайся за ніком від ближнього свого

Не ховайся за ніком від ближнього свого

Використовуй тільки справжнє ім’я, це не тільки додасть серйозності зустрічі, але й полегшить комунікацію. Набагато зручніше бачити, з ким спілкуєшся, ніж витрачати час на розмірковування про дотепність ніку. Жодних Ді Капріо на аватарках, жодних фотографій зі шкільних альбомів, ми хочемо бачити твоє личко, Гюльчатай!

3. На робочому місці порядок, оберігай його

На робочому місці порядок, оберігай його

Навіть якщо робочим місцем стала кухня, там має бути прибрано й комфортно. Бо яка може бути охота до праці, коли весь стіл завалений книжками і папірцями, а з люстри звисає загублена шкарпетка? Ну й не страхаємо бардаком на фоні колег з іншого боку екрана!

4. Де б ми не були, ми разом

Де б ми не були, ми разом

Особисто ми вирішили міксувати формати: частина Wooo Agency і далі працює з дому, частина повертається в офіс. Однак скільки б кілометрів нас не розділяло фізично, у робочому світі ми на відстані одного повідомлення в Telegram. Не зникай з поля зору, відповідай на запити максимально оперативно та чітко — і зійде на нас KPI.

Як бачимо, мрія фрілансерів потрохи здійснюється, і скоро ми всі навчимося працювати ефективно з будь-якої точки планети, навіть з берега Середземного моря. Хоч би вже авіасполучення відкрили, отоді заживемо!

Кавер та ілюстрації: Wooo Agency

Автор
25 Май 2020, 10:47
Расскажите друзьям про новость

Новое видео