21 Май 2008, 08:47

«Поверхность» готує спецпроект на «Євро-2008»

Компанія «Поверхность» готує спецпроект, присвячений Чемпіонату Європи з футболу, який розпочнеться 7-го і триватиме до 25 червня 2008 року.

«Поверхность» готує спецпроект на «Євро-2008»

Компанія «Поверхность» готує спецпроект, присвячений Чемпіонату Європи з футболу, який розпочнеться 7-го і триватиме до 25 червня 2008 року.
 
«В нас буде студія в Україні, а наші знімальні групи працюватимуть в Австрії та Швейцарії. До студії ми запрошуватимемо гостей та експертів. Ефір розпочинатиметься за півтори години до матчу, в ефірі триватиме обговорення та демонструватимуться сюжети про атмосферу довкола чемпіонату, які переганятимуться звідтам. Експертне обговорення у студії відбуватиметься також у перервах між матчами та протягом години після матчів. Подібні елементи глядач бачив у програмі “Третій тайм”, проте ми зробимо акцент на експертній складовій, запрошуючи у студію експертів, а не – все-таки ми спеціалізований спортивний канал», – розповіла «Телекритиці» Марія Лисенко, генеральний директор компанії «Поверхность».
 
Коментаторами проекту будуть Савік Шустер та Олексій Андронов (НТВ, Москва).
 
Матчі Чемпіонату Європи транслюватимуться каналами «Спорт 1» та «Спорт 2» (оскільки матчів досить багато і частина з них ідуть паралельно) і, звісно, «Спорт HD», який є HD-версією каналу «Спорт 1». Як запевнив Віктор Самойленко, президент групи компаній «Поверхность», на час чемпіонату ці канали залишатимуть доступними для абонентів кабельних мереж.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео