25 Дек 2008, 12:20

Портал Job5.com.ua стає Інтернет партнером AIESEC в Україні

У грудня 2008 року молодіжна громадська організація AIESEC в Україні і портал Job5.com.ua офіційно розпочали програму національного партнерства, яке передбачає постійну співпрацю заради досягнення спільних цілей

Портал Job5.com.ua стає Інтернет партнером AIESEC в Україні

У грудня 2008 року молодіжна громадська організація AIESEC в Україні і портал Job5.com.ua офіційно розпочали програму національного партнерства, яке передбачає постійну співпрацю заради досягнення спільних цілей.

 

 

Ксенія Лагуновська, директор Job5.com.ua: "Основне мета Job5 — сприяти кар'єрному росту й розвитку молоді. Партнерством з AIESEC ми об'єднуємо наші зусилля в роботі з розвитку й зайнятості молодих людей – майбутнього потенціалу України".

 

Співпраця AIESEC і порталу Job5.com.ua заснована на постійному інформаційному обміні в рамках молодіжних ініціатив, що проводяться у сфері надання кар'єрних можливостей, професійному та особистісному розвитку молоді.

 

Любов Бєссонова, віце-президент з комунікацій AIESEC в Україні: "AIESEC – це організація, що надає можливість молодим людям розвиватись, отримувати унікальний досвід та будувати власну кар’єру.  Ми впевнені у довгостроковому успіху спільної діяльності з нашим новим партнером Job5, адже наші організації схожі в своєму прагненні допомогти молодим людям віднайти себе".
 

 

На сьогоднішній день представництва AIESEC існують в більш ніж 100 країнах, об'єднують 32 000 студентів і випускників, співробітничають з 3 500 організаціями і компаніями по всьому світу. AIESEC в Україні представлений в 16 містах і 60 університетах.

 

Job5.com.ua – унікальний портал планування і побудови кар'єри для молоді! Портал допомагає знайти свій шлях у світі кар'єрних можливостей молодим фахівцям, студентам і випускникам ВНЗ. Портал забезпечує розвиток і зайнятість молоді, допомагає молодим фахівцям у кар'єрному зростанні, а також у визначенні їх професійної орієнтації. На порталі Job5.com.ua зібрані найактуальніші пропозиції, які можуть стати першими кроками у побудові кар'єри молоді. Це вакансії, стажування, програми розвитку для молодих фахівців, інформація для студентів про проходження переддипломної практики у провідних компаніях-працедавцях.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео