30 Апр 2021, 13:12

Мережа аптек «Подорожник» оновила айдентику

«Подорожник» входить у ТОП-5 аптечних мереж України за часткою. Бренд стрімко розвиває свою мережу, отже, потребує оновлення,  яке б відображувала його суть, переваги та цінності.  

було
стало

Перед командою Publicis Ukraine постала задача зрозуміти, про що буде новий «Подорожник» та оновити його позиціонування й ключове повідомлення. Відтак з’явився слоган: «Подорожник. Знає, що допомагає», який базується на двох основних перевагах. По-перше, у бренду є необхідні компетенції, знання, досвід та ресурси, щоб підказати клієнтові, які саме препарати можуть йому допомогти у конкретному випадку (Знає, що /саме/ допомагає). По-друге, «Подорожник» турбується про свого клієнта (Знає, що /він/ допомагає), пропонуючи якісні препарати без підробок, регулярні програми знижок: «Якість доступна кожному», та надаючи додаткові сервіси на кшталт «Лікар в аптеці» тощо.

Наступним логічним етапом стало оновлення логотипу. Протягом останніх років «Подорожнику» вдалось побудувати знання бренду, тож при роботі із візуальною складовою важливо було зберегти спадкоємність, при цьому відобразити оновлення й осучаснити його. Так, упізнаваний медичний хрест та листок подорожника візуально переосмислили, залишивши також основний колір. Вони «злилися в єдине ціле», де значущий елемент знаку кольором лінкується з відповідним словом у лого: хрест із «аптека», а листок – із «Подорожник». Знак став лаконічним, простим для зчитування, а шрифт – легшим, охайнішим та відкритішим. Команда продовжує розробку матеріалів для усіх проявів комунікації бренду. 

«У своїй роботі ми дотримуємось глобального гасла Publicis й прагнемо бути провідниками змін для наших клієнтів. І це у нашому коді – підтримати наших клієнтів у трансформації їх комунікацій», — описав роботу над проектом Руслан Паламарчук, креативний директор Publicis Ukraine.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео