19 Ноя 2020, 16:47

ПЛЮСПЛЮС покаже світову прем’єру мультсеріалу ХОРОБРІ ЗАЙЦІ українського продакшену Glowberry

5 грудня, у суботу, о 13:00 на екрани каналу виходить мультсеріал BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ, створений за ідеєю креативного продакшену Glowberry (Україна) в ко-продакшені з анімаційною студією Anima (Іспанія). Візуальний стиль розробила відома українська ілюстраторка  Анна Сарвіра і наразі є арт-директоркою проєкту.

Мультсеріал для дошколят BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ розповідає про пригоди допитливих та сміливих Зайців, які вирушають у Велику подорож, щоб пізнати різноманітний світ і зустріти нових друзів. Головні герої Боп і Бу мандрують Зайце-бусом разом зі своєю родиною, зустрічаючи різних друзів. Вони дуже відрізняються один від одного, та, незважаючи на це, їм вдається познайомитися і подружитися. Адже Хоробрі Зайці впевнені: «Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом». Мультсеріал включає 52 серії по сім хвилин кожна. 

Іванна Найда, генеральна продюсерка нішевих каналів 1+1 media, коментує: «Ми завжди підтримуємо формати, де у візуально-сприятливий для глядачів ПЛЮСПЛЮС спосіб розповідають про дружбу, навчають етичній поведінці у суспільстві та сім’ї, щирості у вчинках, а також спонукають бути відкритим до пригод у житті та пізнавати світ. ХОРОБРІ ЗАЙЦІ/BRAVE BUNNIES – мультсеріал, який в простій і веселій формі показує дошколятам, як спілкуватися з іншими дітьми, незважаючи на всі відмінності. Пишаємося розвитком українського анімаційного дитячого продакшену з кожним роком все більше».  

Найближчим часом відбудеться міжнародна прем’єра українського анімаційного серіалу ХОРОБРІ ЗАЙЦІ/BRAVE BUNNIES на таких світових телеканалах, як Nick Jr. (Велика Британія), Super RTL (Німеччина), ABC (Австралія), YLE (Фінляндія), HOP! (Ізраїль) та Milkshake! (Велика Британія). Глобальним дистриб’ютором першого сезону мультсеріалу є анімаційна студія Aardman Animations, що базується в Бристолі (Велика Британія) та має такі нагороди як BAFTA, Оскар та Канські Леви. 

Ольга Черепанова, авторка ідеї та креативна продюсерка мультсеріалу  BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ, коментує: «Ми дуже радi, що українські глядачі першими у світі познайомляться з Хоробрими Зайцями саме на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. Наша талановита міжнародна команда з багатьох країн з великою любов’ю працювала над цим проєктом, щоб зробити його цікавим для дітей з різних куточків світу. В роботі над сценаріями ми консультувалися з психологами, щоб враховувати вікові особливості та інтереси дошколят, а також важливі питання їхньої першої соціалізації. В нашому серiалi головні герої зустрінуться з багатьма друзями з різними характерами, але зможуть знайти спільну мову та зіграти в нову гру з кожним».  

В складі міжнародної команди, що створює мультсеріал BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ також головний режисер Тім Ференбах (Велика Британія) та головний сценарист Джон Ван Брюгген (Канада), які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео