29 Май 2009, 07:27

«Первый канал. Всемирная сеть» залишиться в кабельних мережах

«Первый канал. Всемирная сеть» хоче стати суб’єктом інформаційної діяльності України

«Первый канал. Всемирная сеть» залишиться в кабельних мережах

ЗАТ «Первый канал. Всемирная сеть» 28 травня подав пакет документів до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з метою реєстрації як суб'єкта інформаційної діяльності. Про це повідомиляє "Телекритика" з посиланням на Марію Старовойт, голову прес-служби каналу.

«После проведения ряда двусторонних переговоров и консультаций мы приступили к реализации согласованного комплекса мер, которые позволят снять все ограничения по вещанию «Первого канала» на  территории Украины», — заявив генеральний директор ЗАТ «Первый канал. Всемирная сеть» Микола Дубовой.

Також він наголосив на тому, що у компанії з розумінням ставляться до вимог українського регулятора упорядкувати мовлення на території країни згідно з нормами українського законодавства.

Нагадаємо, про намір запровадити аналогічні регуляторні заходи на території Росії нещодавно оголосила також Федеральна служба із нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ.

«Предпринятые российской стороной действия позволяют говорить, что все претензии по вещанию «Первого канала» и каналов «Цифрового Телесемейства» на территории Украины могут быть сняты. Поданный пакет документов будет рассмотрен на ближайшем заседании Национального совета», — так прокоментував ситуацію Андрій Мирошніченко, в.о. голови Нацради.

Якщо питання буде розглянуто позитивно, то, імовірно, що 1 червня не відбудеться вимкнення каналу з кабельних мереж України, про яке попереджала Нацрада. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео