14 Май 2008, 09:42

«Перший автомобільний» почне тестові трансляції

З 19 травня на «Першому автомобільному» каналі у тестовому режимі розпочнеться трансляція перших власних проектів.

«Перший автомобільний» почне тестові трансляції

З 19 травня на «Першому автомобільному» каналі у тестовому режимі розпочнеться трансляція перших власних проектів.
 
Про це повідомила генеральний продюсер каналу Ірина Твердовська під час Днів кабельного телебачення України в селищі Гаспра (Крим). За її словами, з 5 по 19 травня відбувається налагодження сигналу, а повноцінне мовлення канал має розпочати у вересні. «Ми відпрацьовуємо технології до кінця травня. Якраз за цей час має відбутися дві автомобільні виставки, і ми спробуємо працювати під час прямого включення», – сказала вона. 
 
За словами генпродюсера каналу, мовлення Першого автомобільного поділятиметься на три блоки. Перший блок складатиметься з програм власного виробництва – це близько 75% мовлення каналу. Серед них так звані «маленькі програми»: щогодинні новини, рубрики «Без коментарів», пряма мова людей, розповіді про авторинок.
 
«Серед великих проектів перш за все варто відзначити "Наш екіпаж" – проект, з якого ми стартували, "Travel-експерт" – програма, у якій ми розповідатимемо про подорожі українськими дорогами, програма про вибір вживаних автомобілів. Також у нас стартуватиме проект під робочою назвою "Як це працює", де розповідатимуть про технологічні особливості автомобілів, доріг та всіляких процесів, пов’язаних з автомобілями», – розповіла пані Твердовська. 
 
Другий блок мовлення складатимуть закупні програми. За словами Ірини Твердовської, на сьогодні підписана угода з Бі-Бі-Сі щодо купівлі шоу Top Gear. «Для нас важливо, щоб на нашому каналі ця програма виходила в хорошому українському перекладі. Тому ми незабаром проведемо кастинг акторів для озвучення ведучих», – зазначила вона.
 
Також найближчим часом в ефірі Першого автомобільного з’являться тележурнали Car Magazine та Adventure 4×4 виробництва німецької компанії MotorVision і щоденний огляд подій світового автотранспорту Motorsport. Окрім цього, на каналі планується показ репортажів про участь української команди «Дакар», прямі трансляції перегонів Rally Transorientale. Тривають переговори щодо трансляції європейських змагань DTM, Formula 3 та світових чемпіонатів WRC і MotoGP. Третій блок мовлення складатимуть художні та документальні фільми. 
 
Продаж реклами на каналі здійснюватиме його комерційний відділ. «Наш комерційний відділ має досвід продажу автомобільних проектів на інших каналах. Продакшн "Світ ТВ" розробляв проекти для "1+1", "Інтера" та Першого національного», – повідомила генпродюсер. Однак у подальшому Ірина Твердовська не виключає співпраці із сейлз-хаусами. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео